Forced To Mode + Depeche Mode Party, Bratislava, 20.1.2024
search
  • Forced To Mode + Depeche Mode Party, Bratislava, 20.1.2024
  • Forced To Mode + Depeche Mode Party, Bratislava, 20.1.2024

Forced To Mode + Depeche Mode Party, Bratislava, 20.1.2024

26,00 €

Vstupenky na koncert nemeckej kapely Forced To Mode v Majestic Music Clube 20.1.2024 a následnej Depeche Mode Party v Randal Clube, Bratislava.

Množstvo
Dostupné

V sobotu, 20. januára 2024 privíta bratislavský Majestic Music Club najlepší tribute projekt skupiny Depeche Mode, nemeckú hudobnú formáciu Forced To Mode. Následovať bude Depeche Mode Party (DJs Škodis a Gabriel).

F2M je považovaná za najlepšiu svetovú cover kapelu Depeche Mode, ktorej vystúpenie  bolo s nadšením prijaté v 13 krajinách po celej Európe. F2M je projekt ktorý v roku 2011 odštartovala nemecká kapela Forced Movement ako poctu kultovej skupine Depeche Mode.

Originálne hlasy, perfekcionizmus, pozornosť k zvukovým detailom a živé, energetické vystúpenia, ktoré sú kópiou DM, robia  ich show  jedinečnou a nezabudnuteľnou! To potvrdzujú reakcie publika na vypredaných koncertoch.

Repertoár troch hudobníkov z Berlína teraz zahŕňa vyše 100 piesní Depeche Mode zo všetkých desaťročí legendárnych angličanov. Bratislavský koncert tak bude prierezom ich doterajšej tvorby.

Je čas obliecť sa do čierneho a vydať sa na hudobnú cestu časom, ktorá sa pre mnohých začala v 80.rokoch a získať zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete a ktorý musíte zažiť!

Depeche Mode Party v Randal Clube Vám zahraju DJ Škodis a Gabriel

Vidíme sa v čiernom v Bratislave.

Program

20:00 - Otvorenie klubu
21:00 - Forced To Mode (live)
23:00 - Depeche Mode Party (Randal Club) - DJ Škodis & Gabriel

Vstupenky

30 EUR (v predpredaji: 26 EUR)

FTMBA24

Tabuľka vlastností

Typ podujatia
živé vystúpenie (koncert) + after party
Usporiadateľ
depechemode.sk
Typ vstupenky
e-ticket / hometicket